Obchodní podmínky

Po odeslání objednávky se Vám v pracovní době ozveme v týž den a domluvíme další postup.PROVOZOVATEL

Internetový obchod s použitým zbožím www.zastavarnakladno.cz provozuje firma Radek Bečvář ičo.12384194   (dále jen provozovatel)

OCHRANA DAT A OSOBNÍCH ÚDAJU

Provozovatel stránek www.zastavarnakladno.cz prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, které získá od svých zákazníku, nebude sdělovat třetím osobám a bude je využívat výlučně pro potřebu uzavření kupní smlouvy. Objednávku v e-shopu lze uslutečnit bez registrace. Na žádost registrovaného uživatele provozovatel provede vymazání jeho registrovaných údajů.

OBJEDNÁVKA
Je možno objednávat přes e-shop, v případě objednání zboží "na firmu" musí objednávka obsahovat i IČ a DIČ.
Nebude-li kontakt na objednavatele úplný objednávku nebudeme akceptovat.

TERMÍN DODÁNÍ
Obvyklý termín dodání je  5 pracovních dnů.

DOPRAVA A CENA DOPRAVY
Odběr je možné uskutečnit osobně na příslušné prodejně,  zboží vám rádi odvezeme za těchto podmínek:
Při objednávce nábytku nad 1200 Kč je doprava ZDARMA do 30 km. Běžně rozvážíme do 3 dnů. Expresně za příplatek 300 Kč do 24 hodin.
Ostatní zboží zasíláme za cenu poštovného dle platného ceníku České pošty.

ÚHRADA ZA ZBOŽÍ
Obvyklý způsob platby dobírkou, na prodejně je úhrada zboží v hotovosti, po domluvě bank. převodem na číslo účtu 388346349 / 0800.

EET - ÚHRADA ZA ZBOŽÍ V HOTOVOSTI
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ
Objednané zboží je doručeno naším řidičem po celé ČR , nebo je možno si ho převzít osobně na výše uvedené adrese.

ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NENÍ NOVÉ, JEDNÁ SE POUZE O ZBOŽÍ POUŽITɧ
Záruka na vyzkoušení zboží je 14dní od převzetí.

REKLAMACE
Pokud nebude dohodnuto jinak, reklamace se vyřizují v sídle provozovatele. Reklamace se řídí Občanským zákoníkem, Obchodním zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele.
V případě vady zboží, která se projeví v průběhu záruční doby, má zákazník právo na jeho bezplatnou opravu, výměnu nebo vrácení peněz dle účtované ceny zboží. Při reklamacích zasílaných poštou na dobírku bez předchozí dohody má prodávající právo zásilku odmítnout. Záruční doba se prodlužuje o dobu vyřizování reklamace, v případě nahrazení výrobku novým výrobkem, začíná běžet záruční doba nová. V případě neoprávněné reklamace bude zákazníkovi naúčtováno případné zaslání na jeho adresu.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY / bez udání důvodu
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku c. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí být zboží vráceno v původním stavu a posláno zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží převodem na účet nebo mu je vydá v hotovosti na adrese provozovatele. Koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma se neřídí občanským zákoníkem, ale obchodním zákoníkem, a v takovém případe nelze od kupní smlouvy odstoupit.

PLATNOST ÚDAJU, CENY
Veškeré údaje uváděné na stránkách www.zastavarnakladno.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení ze strany provozovatele.Některé fotografie na webu jsou pouze ilustrační. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen.

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ

Kupující bere na vědomí a souhlasí, že práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím se kromě těchto obchodních podmínek řídí obchodními podmínkami prodávajícího, které jsou k dispozici v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách a postup při uplatnění nároku z vad zboží (reklamace) reklamačním řádem prodávajícího, který je k dispozici rovněž v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách.

Kupující prohlašuje, že se před vyplněním objednávky a jejím odesláním seznámil s těmito obchodními podmínkami, obchodními podmínkami prodávajícího a reklamačním řádem prodávajícího a že s těmito souhlasí.

Vyplněním a odesláním elektronické objednávky (či jiné formy objednávky prostřednictvím komunikace na dálku, např. faxem) kupující současně potvrzuje, že mu byly prodávajícím v jeho obchodních podmínkách přístupných z 'www prohlížeče' poskytnuty informace dle ust. § 53 odst. 4 občanského zákoníku, tj. identifikační údaje prodávajícího (obchodní název, IČ, sídlo, event. bydliště v případě fyzické osoby), název objednaného zboží a jeho hlavní charakteristiky, cena zboží, náklady na dodání, způsob platby a dodání, poučení o právu na odstoupení od smlouvy dle ust. § 53 odst. 6 občanského zákoníku, náklady na použití komunikačních prostředků na dálku a doba, po kterou zůstává nabídka nebo cena v platnosti.

PLATNOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK
Tyto obchodní podmínky se vztahují na obchodní případy realizované využitím www.zastavarnakladno.cz . Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.3.2017 do odvolání.=========================================

Činnost zastavárny


Zástavní smlouva

1. Zastavit věc může pouze osoba starší 18 let po předložení OP.

2. Zastavitel prohlašuje, že věc je jeho vlastnictvím, nepochází z trestní činnosti a třetí osoby nemají k zastavené věci žádných práv.

3. Zastavitel souhlasí s tím, že po uplynutí sjednané lhůty této smlouvy t.j. den splatnosti, byla tato smlouva považována za smlouvu kupní s tím, že vlastnické právo k zastavené věci přešlo do vlastnictví zastavárny.

4. Účtujeme zákonný úrok z vypůjčené částky a režijní poplatky za každý započatý týden.


5. Při ztrátě zástavní smlouvy zastavárna neodpovídá za vzniklé škody


Komisní smlouva

1. Cena za věc přijatou do prodeje se stanovuje dohodou. Prodávající má právo na dohodnutou provizi z dohodnuté ceny prodané věci.

2. Právní odpovědnost za vady se řídí právním režimem (§618 a násl. o.z.) pro prodej použitého a partiového zboží.

3. Za každý započatý měsíc se prodejní cena snižuje o 10%.

4. V případě, že se věc neprodá do 3 měsíců, má vlastník povinnost jí odebrat do 15 dnů poté, jinak má prodávající právo věc zlikvidovat bez náhrady.


Výkupní smlouva

Zákazník prohlašuje a podpisem potvrzuje, že:

1. Předmět výkupu je jeho majetkem.

2. Souhlasí s dohodnutou výkupní cenou.

3. Zboží za dohodnutou cenu přenechává do vlastnictví zastavárny.